Model: TH/612900
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Thule
 

Box Dynamic, to bagażnik idealny przede wszystkim dla narciarzy. Jest na tyle długi, że zmieści nawet najdłuższe narty a przy tym niezwykle zgrabny i nowoczesny, jak wszystkie produkty Firmy Thule! Piękny i sportowy wygląd przyciąga uwagę. Jeśli lubisz produkty funkcjonalne, które jednocześnie dodają "pazura" twojemu samochodowi, to nie zastanawiaj sie dłużej ..  Tutaj box Dynamic 900 w kolorze czarnym. 

Box zastępuje w ofercie model Spirit.

Atrybuty produktu:

Waga 22
Wysokość 35
Szerokość 94
Długość 235
Pojemność 520
Ładowność 75
Kolor Czarny z połyskiem
Montaż PowerClick
Obustronne otwieranie Tak

Nowość: system montażu PowerClick

Thule Dynamic wyposażony jest w zmodyfikowany system szybkiego montażu Thule PowerClick. System PowerClick jest o połowę niższy od poprzednika PowerGrip a punkty mocowania rozsunięte są bardziej na zewnątrz, umożliwiając lepsze wykorzystanie powierzchni ładunkowej.

Pokrętła PowerClick pokryte są miękkim tworzywem i wyposażone dodatkowo we wskaźnik bezpiecznej siły mocowania, który podczas dokręcania wydaje charakterystyczny dźwięk po uzyskaniu wystarczającej siły mocującej.

Nowość: mata antypoślizgowa

Podłoga wyłożona jest matą antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się drobnych ładunków, chroniącą te łaądunki i tłumiącą hałas. Mata dzięki sprytnemu mocowaniu może być łatwo wyjęta i wyczyszczona.

Aerodynamiczny design

Nowy, niezwykle atrakcyjny kształt wieka i zmodyfikowana podłoga optymalizują własności aerodynamiczne i obniżają pozycję boxu na dachu auta.

Wygodna obsługa

Wygodne podnośniki Dual Force oraz zewnętrzny uchwyt na wieku ułatwiają wygodne otwieranie i zamykanie wieka.

Wygodny dostęp do tylnych drzwi auta

Przesunięte do przodu punkty mocowania ułatwiają dostęp do tylnych drzwi auta.

Polecamy
Katpol Akcesoria
ul.Towarowa 5
59-300 Lubin

tel. 76 724 95 80
     76 724 95 81 
     662 769 131 

akcesoria@katpol.com